Nasze usługi

Sami zdajemy sobie sprawę, iż może się zdarzyć moment na drodze gdzie, jedynym wyjściem, aby ruszyć nasz pojazd, jest lawetowanie lub autoholowanie Stryków A1. Dlatego najlepszym wyjściem z tej sytuacji, jest zamówić usługi w naszej firmie.

Działamy 24 godziny na dobę co sprawia, że jesteśmy dostępni cały czas, nasze lawety są tanie, a co ważniejsze bezpieczne.

Dowóz Paliwa
Oferujemy usługę dowozu paliwa przez 24h na terenie całego Strykowa.

Każdemu może się przytrafić, że zabraknie paliwa na drodze! Oferujemy dowóz paliwa na terenie całego Województwa Śląskiego www.aerheads.co.uk/pozabankowa-pozyczka-prywatna-bez-bik-krd.

Laweta A2

Drobne naprawy, oraz Inne!
Zajmujemy się drobnymi naprawami na drodze oraz Innymi rzeczami w zależności od potrzeb przez 24h na terenie całego Konina.

Jesteśmy w stanie Ci pomóc z drobnymi naprawami na drodze, które nie wymagają wizyty u mechanika, jeżeli potrzebujesz wymiany opony lub zatrzasnąłeś swoje kluczyki w samochodzie. To DZWOŃ! POMOŻEMY!

Świadczymy usługi w okolicach Emilii. Nasza firma specjalizuje się głównie w Autopomocy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie udzielania pomocy drogowej. W przypadku zaistniałych sytuacji na drodze, możemy się dostosować. Zajmujemy się dostarczaniem usług takich jak:

->Holowanie pojazdów samochodowych.
->Przewóz samochodów przy pomocy lawet.
->Drobne naprawy na drodze.
->Inne.

Nasze lawety są tanie i wysokiej jakości w zależności od potrzeb jesteśmy w stanie wyjeżdżać za granicę. Obsługujemy głównie Zgierz i jego okolice. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę przy wykonywaniu naszych usług. Oferujemy dwudziestoczterogodzinną pomoc przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy tylko zadzwonić!